Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

MEGA MASS 4000 pro Movember 2013

Na rakovinu prostaty denně v České Republice zemře více než 5 mužů. Bohužel se této nemoci nevěnuje dostatek pozornosti,  tak jako jiným nebezpečným chorobám. S tímto faktem se nehodlalo smířit „hnutí MOVEMBER“, které si za cíl vzalo medializaci a rozšíření povědomí o této nemoci a zároveň sbírání příspěvků na podporu léčby rakoviny prostaty a dalších mužských onemocnění.

I my, jako firma FIT-PRO CZECH, jsme se rozhodli neustoupit a postavit se této nemoci čelem. Tímto krokem je označení naší nejprodávanější položky. Tou je gainer, který je na trhu 70 let.  Produkt Mega Mass 4000 v 7000g balení. Dnešním dnem tedy pojmenováváme Mega Mass 4000 na produkt, který za nás bojuje proti mužské zákeřné nemoci, již je rakovina prostaty.

Pokud i vy se rozhodnete přispět na tuto dobrou věc, zřídili jsme si účet, který naleznete zde: http://cz.movember.com/mospace/8479181

Každou neděli spočítáme počet prodaných Mega Massů 4000, ze kterých vezmeme 10,- Kč a věnujeme je na tuto dobrou věc.

Pojďte se i vy přidat. Staňte se MoBratrem a přispějte na léčbu rakoviny mužské prostaty.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.