Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

MČR FČST v bench pressu 2013

Dne 16. března 2013 proběhlo v Trutnově Mistrovství české republiky v bench pressu FČST (Federace českého silového trojboje). Pořadatelem byl domácí tým TJ Powerlifting Trutnov, který umístil vlastní závod do reprezentačních prostor jednacího sálu Městského úřadu Trutnov.

O tituly mistra republiky bojovalo 78 závodníků (z toho byly 3 ženy) a to ve kategorii RAW (bez vybavení - dresu) a EQUIPMENT (ve dresech).  Každý soutěžící měl tři soutěžní pokusy a do soutěže se mu započítával nejlepší uznaný výsledek. Na regulérnost každého pokusu dohlíží trojice rozhodčích, která kontroluje, zda nedošlo během pokusu k porušení pravidel.

Závodníci jsou rozděleni do jednotlivých váhových a věkových skupin,
které jsou určeny mezinárodními pravidly pro Powerlifting.  Největší  váhu zatlačil Jaromír Šruc, který měl ve dresu platný pokus 270 Kg. Největší váha zatlačená bez dresu byla 210 kg pro Jakuba Sedláčka. Výsledky a umístění jednotlivých závodníků jsou uveřejněny na webu FČST (www.powerliftingczech.cz). Mimo hodnocení v uvedených kategoriích se provádí i celkové hodnocení věkových skupin, kde jsou dosažené hodnoty přepočteny na body podle věkových a váhových koeficientů. 

V celkovém hodnocení věkových kategorií se na prvních místech umístily:

Kategorie RAW: Verbová Olga (ženy), Gorol Jan (Teens + Juniors), Sedláček Jakub (muži), Walter Bruno (Masters)

Katerorie EQUIPMENT: Čížek Filip (Teens + Juniors), Šruc Jaromír (muži), Hurdálek Libor (masters)

V pořadí bez rozdílu vah a věku vyhrál kategorii RAW Sedláček Jakub a v kategorii EQUIPMENT Šruc Jaromír.

V pořadí družstev se na prvním místě umístil domácí tým TJ Powerlifting Trutnov před Power Břeclav a třetí Posilovnou Podivín.

Soutěž  byla všemi účastníky hodnocena velice pozitivně. Na hladkém a perfektním průběhu se podíleli všichni aktéři od závodníků přes pořadatele, nakladače, speakera až po sekci informatiky Luďka Kalenského. K pozitivnímu hodnocení přispěli i sponzoři mezi nimiž byl i Fit-Pro. Všem patří veliké poděkování za perfektní mistrovství příjemně strávenou sobotu plnou sportovní výkonů a přátelství.

Hurdálek Libor

Foto: Betelková Kateřina (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.391526074278146.1073741827.100002622691999&type=1)

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.