Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Kemp pro akvabely

Jde dohromady synchronizované plavání a MMA? Na první pohled možná ne, ale ...

Co je vlastně synchronizované plavání?

Jedná se o sport, známý též jako umělecké plavání, nebo závody akvabel. Je jedinečnou kombinací tance, plavání a gymnastiky. Závodí se jak v jednotlivcích, dvojicích, tak i družstvech.

"Tak jako MMA přezdíváme “bojový triatlon”, svou náročností si o podobné přirovnání říkají i akvabely."

Příprava probíhá ve vodě i na suchu. A zde právě dostalo šanci MMA, jakožto komplexní tréninkový program.

V rámci víkendového soustředění proběhly 2 tréninkové jednotky pro 39 akvabel. Pod dohledem reprezentačních trenérek ČR dívky na vlastní kůži zažily kondiční trénink s prvky MMA (kopy, údery, úniky, zápas formou hry a na závěr kulturní vložku – natočení videa Harlem shake)

Tréninkové jednotky vedl Zdeněk Ledvina (trenér MMA) za pomoci Veroniky Vidlařové (trenérka akvabel). Smyslem tréninku bylo seznámení závodnic, ale i trenérek s jinou formou tréninku, která může být nápomocna nejen v suché přípravě, ale i v běžném životě (je dobré vědět, jak kopnout a kam).

Obě tréninkové jednotky byly zakočeny malou osvětou ze světa výživy a stravování, kterou provedla Trenérka I.třídy fitness a kulturistiky Luďka Burdová.

Děkujeme firmě FIT-PRO CZECH, s.r.o., která dodala ovesné tyčinky pro akvabely.

Platební metody

Platební metody

Navštivte naši prodejnu v Praze

Kde nás najdete Stará Spojovací 2263/9 190 00 Praha 9 - Libeň (mapa)

Telefon do prodejny +420 606 073 474

Otevírací doba Po-Pá: 10:00-19:00

Zákazníci nás mají rádi

Lukyn79 před 3 dny

Ukázkový e-shop. Perfektní komunikace. I při nesprávně vybrané velikosti proběhla výměna zboží neskutečně rychle. V pondělí jsem odeslal zboží na výměnu a ve čtvrtek přišlo vyměněné zboží nazpět. Z…

2017 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis