Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Kardio v pohodlí domova? Jde to!

Také si myslíte, že už je čas hodit se zase do formy a shodit před létem nějaké to kilo navíc? Pokud si lámete hlavu nad tím, proč i přes změnu jídelníčku a pravidelné sportování nehubnete, tak správnou odpověď naleznete právě v tomto článku. K účinnému hubnutí či rýsování svalů je zapotřebí zdravý a vyvážený jídelníček, který bude bohatý na všechny potřebné živiny. Jestliže si myslíte, že když každý den cvičíte tak se ve stravování hlídat nemusíte, jste na omylu. Právě pro sportovce by měl být jídelníček základ, protože bez správně sestaveného stravovacího plánu nikdy nebudete podávat takové výkony jaké byste chtěli a očekávané výsledky na sebe budou velmi dlouho čekat. Je jedno, jestli jste vrcholový běžec, nebo pouze rekreační fitness nadšenec, ale měli byste vědět, že správný jídelníček je základem celého vašeho snažení se.

Zdravý životní styl je základem vašeho úspěchu

 Pravděpodobně chodíte cvičit proto, že vám záleží na tom jak se cítíte a jak vypadáte, což by se mělo odrážet i ve vašem životním stylu, nemyslíte? Jak tedy kromě vhodné úpravy jídelníčku podpořit redukci hmotnosti? Zařaďte do svého režimu pravidelné kardio tréninky! Kardio trénink je takový, při kterém dochází k odbourávání tukových zásob, což je podkladem veškerého hubnutí.

Jak takové kardio vypadá?

Při kardio cvičení byste se měli zapotit, ale neměli byste se cítit až přespříliš unavení. Kardio může být například rychlochůze, pomalejší běh, cvičení na eliptickém trenažeru či jízda na kole, ale účinné spalování tuků nabízejí i některé intervalové tréninky. Říkáte si, že tohle všechno je sice hezké, ale že venkovní běhání vlastně ve skrytu duše nesnášíte a utrácet za vstupy do fitness center se vám také nechce? Nevadí. Kardio cvičení můžete provozovat i v pohodlí domova, a to kdykoliv se vám zachce.

Pořiďte si domácí pomocníky

Kardio trénink si můžete dopřát díky kardio strojům, které dnes seženete téměř v každém obchodě se sportovním vybavením. Než se rozhodnete si některého kardio pomocníka pořídit, měli byste vědět, že ze začátku budete muset trochu zainvestovat. Kardio stroje nejsou sice úplně nejlevnější, za to ale pocítíte jejich účinnost. K dispozici jsou k domácímu používání například běžecké pásy, eliptické trenažery a cyklistické či veslovací trenažery. Rozhodnete-li se pořídit si některou z těchto pomůcek, věřte, že utracené peníze se vám velmi brzy vrátí v dosažených výsledcích i ušetřených financích za posilovny či hubnoucí preparáty.

Jak na takovém stroji cvičit?

Každý z výše zmiňovaných kardio strojů má své specifické využití, ale co je u všech stejné, je intenzita zátěže ve které byste měli kardio trénink provozovat. Na spalování tuků je ideální cvičit na 55-65% vaší maximální tepové frekvence, kterou jednoduše zjistíte díky sporttestru. Jestliže měřič tepovky zatím nevlastníte, zkuste se orientovat podle svého dechu. Pokud chcete spalovat, neměli byste mít při tréninku problém udýchat konverzaci s okolím. Jednoduché a účinné nemyslíte? Tak vzhůru do spalování!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.