Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Jubox jde do boje!

Už příští sobotu se v Karlových Varech odehraje jedna z největších MMA akcí tohoto léta. Další galavečer z dílny organizace GFC

V hlavním zápase večera se utká na domácí půdě matador českého MMA Jarda „Číňan“ Poborský Jardou „Juboxem“ Pokorným z Královéhradeckého GOOD LUCK GYMU . Ve smluvené váze -68kg.

Na tento zápas se oba borci připravovali velmi intenzivně nejen v české republice, ale také v zahraničí. „Jubox“ zavítal do Gracie Bara Lodz   k Marcinu Rogovskému, z jehož klubu vzešli zápasníci startující v KSW. „Číňan“ si to namířil také do Polska ovšem do Nastula Teamu  k Pawlu Nastulovi, olympijskému medailistovi v judu a legendě polského MMA. Oba aktéři hlavního zápasu večera umí předvést divácky velmi atraktivní zápasy. Dokáží vyburcovat halu ke skvělé atmosféře, o které v Karlových Varech nemusí být pochyb!

Další zárukou skvělých zápasů jsou jména jako Matúš Juráček, Michal Vostrý a domácí Radek ŠopovLukášem Olejníkem. Galavečer GCF se koná v průběhu filmového festivalu v Karlových Varech, tak proč nespojit hned dvě kulturní akce do jednoho víkendu?

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.