Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Je André Reinders zpět?

André Reinders, jméno které je známé nejen v Čechách, ale i v zahraničí, díky Andrého dlouholeté fighterské kariéře. Ještě nedávno to vypadalo, že André se vrhl na dráhu trenéra a rukavice pověsil nadobro na hřebík. V posledním měsíci jsme však zaznamenali, že na sobě André začal opět tvrdě makat. Spojil se s trenérem, který mu pomohl v začátcích a je zpátky ve formě. Proto jsme se rozhodli zjistit, jak se Andrému daří a co je na tom pravdy.

 

Ahoj André, v poslední době jsme si zvykli vnímat tě, jako trenéra a matchmakera u velkých turnajů a proto bychom se rádi vrátili k MMA Aréně, kde jsi dostal do oktagonu Karlose Vémolu. Jak hodnotíš spolupráci s tímhle borcem?

Ahoj. Spolupráce byla z počátku trošku složitější a vyskytly se nějaké problémy. Ale šlo spíše o to, že v dohodách bylo zainteresováno příliš mnoho lidí a asi se i někteří lidé snažili, aby se zápas pod naší taktovkou neuskutečnil. Nakonec jsem se s Karlosem dohodl sám a všechno šlo tak jak má. Jsem rád, že se nakonec povedlo uspořádat zápas, který u nás chtěli vidět snad všichni co se o mma zajímají. Viděl jsem spousty zápasů, ale v životě jsem nezažil atmosféru, která panovala při zápase Karlose Vemoli a Petra Knížete. A bez ohledu na výsledek si oba vysloužili obrovský respekt. A co se týče Karlose, on je prostě profesionál každým coulem. Vyzvedával jsem ho o půlnoci na letišti a první otázka zněla, jestli je v Praze otevřený nějaký fitko kam si může jít zaběhat na pás. :)

V poslední době jsme tě začali vídat na turnajích se svými borci, v roli trenéra. Jak se ti tahle pozice zamlouvá a jak hodnotíš své svěřence?

Trenérská práce mě baví a není lepší pocit, než když vašemu borci zvedají v kleci ruce po vítězném zápase. Snažím se jim předávat svoje zkušenosti a uchránit je od chyb, které jsem ve své sportovní kariéře dělal sám. Snažím se je připravovat komplexně a svoje bojovníky posílám jak do zápasů mma, ale i v thaiboxu a zatím naprostou většinu vyhrávají, takže spokojený jsem. Ale jsme s nima samozřejmě teprve na začátku, i když někteří mají dobře našlápnuto i na první české amatérské tituly.

 

Vidíš mezi kluky nějakého „dalšího“ André Reinderse, který ovládne oktagony v ČR?

Na to je ještě brzy, ale několik talentovaných kluků tam mám. Uvidíme, jak to s nimi půjde dál. ;)

 

Není tomu dlouho, co jsme viděli, že jsi se opět spojil s Danem Hejretem, který ti pomáhal s přípravou do zápasů a staral se o tebe po fyzické stránce. Máme za tímto spojením hledat nějaký comeback?

S Danem Hejretem trénuji už několik let, kromě doby, kdy trénoval v zahraničí. Tréninky s ním mě baví a hlavně vidím výsledky. Comeback? Kdo ví. Kariéru jsem nikdy neukončil, jen mě zastavili zranění a asi i ztráta motivace. Dan Hejret i Petr Macháček mě pořád hecují. Uvidíme, třeba si ještě někdy pinknu. J

 

A když, šel by si rovnou do oktagonu, nebo se podíváš nejdříve do ringu?

Záleželo by na motivaci, ale už bych asi zápasil spíše jen tak pro zábavu. Aspoň by mě to oprostilo od tlaku a očekávání okolí, což mě vždycky dost brzdilo. Minulý rok, když jsem kvůli destičce v obličeji nemohl boxovat, jsem chtěl jet na nějaký grapplingový turnaje do zahraničí, ale týden před turnajem NAGA v Německu jsem si urval meniskus v koleni. Teď ladím ruce s Filipem Miňovským, přidávám trošku na tvrdosti a třeba to zkusím v nějakým thaibox  zápase. A oktagon? Uvidíme. J

 

Jaký je cíl, který by sis chtěl „odškrtnout“ na konci roku 2014?

Cílů jsem si v tomhle roce dal dost jak v osobním tak ve sportovním životě, ale říkat vám je nebudu. Ale důležitý je nedávat si malé cíle. Aspoň se pak člověk nezabývá drobnýma komplikacema a získá trošku nadhled. J

 

Oblíbené suplementy, které užíváš?

Bez suplementů bych si přípravu už nedokázal představit. Základem je samozřejmě kvalitní jídlo, ale bez doplňků to při mém počtu tréninků nejde. Základem jsou u mě bcaa, kvalitní protein – můj oblíbený Profi mass od Olimpu, a před i po tréninkové směsi. Složením se mi líbí „fighterská“ řada od Weidera, konkrétně Explosive fight nebo Pre-Fight před tréninkem a po tréninku buď Heavyweight punch a nebo Ressurector od Olimpu.

 

Díky moc André, přejeme tedy do roku 2014 jen šťastná rozhodnutí a tvrdé údery!

Díky moc!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.