Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Věděli jste, že už celou jednu dekádu si můžete koupit raw potraviny vyrobené v České republice? Právě u nás totiž před více než 10 lety vznikla firma Lifefood, která si zakládá na produkci zdravých potravin v té nejvyšší Really Raw kvalitě, což znamená, že nejen samotný proces, ale hlavně ani vstupní ingredience nikdy neprošly tepelným zpracováním (mnohé firmy toto bohužel opomíjí, čímž zcela devalvují výživovou hodnotu výsledného produktu).

Nejlepší kvalita surovin se vyplatí. Hlavně pro vaše tělo.

Raw kvalita sama o sobě ale nic neznamená, pokud nejde ruku v ruce s prvotřídní BIO kvalitou vstupních surovin, na to si při nákupu raw dobrot také dávejte pozor. Pro Lifefood je BIO a RAW základní pilíř pro tvorbu zdravých jídel, aby tělo mohlo optimálně fungovat. Pro fanoušky fitness jsou proto produkty Lifefood více než vhodné. Vybrali jsme dva klíčové:

Další obyčejná proteinová tyčka? Ne! Supertyčka!

Produkt, který stojí sportovcům za pozornost, je určitě tyčinka Lifebar s 20% proteinem. Už slyšíme, jak voláte – ne, další proteinová tyčka! Ale nebojte, tady na té si opravdu pochutnáte. Schválně dejte vědět, až vyzkoušíte jednu ze tří příchutí a nebo rovnou všechny. Vyhrála malinová, jahodová nebo čokoládová? Lifefood má s tvorbou energy tyčinek totiž letité zkušenosti, kromě speciální proteinové řady nabízí ještě dalších 12 příchutí s různými superfoods nebo klasické ovocné chutě.

Proteiňáky se superfoods


Další jsou tu proteiny, ty nelze pro fitnesáky a fitnesačky vynechat, obzvláště protože Lifefood má naprosto skvělé směsi. 

Jsou čistě veganské (ostatně stejně jako celý sortiment Lifefood), ze semínek a ořechů, takže jsou dobře stravitelné. Ale to není vše. Unikátní je na nich to, že celá jedna třetina směsi tvoří superfoods pro zvýšení nutriční hodnoty a antioxidativní kapacity. Máte tak v ruce opravdu unikátní výživný nápoj nejen pro chvíle ve fitku, ale třeba i do kanceláře.

Všechna nej: bez lepku, bez zbytečných přídatných látek...

Nabídka je široká. Důležité je, že veškerý sortiment je 100% bezlepkový, bez laktózy, bez GMO, bez přidaných látek či zbytečných aditiv, jsou též bez sóji a sladidel. Díky svému čistému původu jsou odpovědí pro všechny, které trápí potravinové alergie a intolerance, jako je např. celiakie nebo přecitlivělost na laktózu. Zkrátka, když vezmete do ruky cokoliv od Lifefood, máte jistotu, že jíte produkty výhradně z přírodních surovin v BIO a RAW kvalitě, které přinášejí vašemu tělu skutečnou výživu.

Nejen naše tělo, ale i naše planeta

Dobré na tom všem je, že Lifefood má rád nejen skvělé jídlo, ale i planetu Zemi. Lifefood dělá fér obchody, preferuje vztahy nad ziskem, neustále pracuje na minimalizaci škod a hledá nové postupy. Bio produkty nakupuje od lokálních dodavatelů a výroba probíhá v Běchovicích, kde oživují starý brownfield, skupinu starých výrobních budov proměňují na moderní provozy, což je mnohem náročnější, než kdyby stavěli na zelené louce. Ale i tak to za to stojí. Stejně jako třeba pořízení speciálního kompostéru, díky kterému již Lifefood neprodukuje žádný bioodpad, ale naopak jej mění na hodnotný humus. Ve výrobě využívá pouze obnovitelné zdroje energie a zákazníka bude asi nejvíce zajímat, že od letošního roku své proteiny a snídaňové kaše a superfoods balí do speciálních kompostovatelných obalů.

Jednoduše, s Lifefoodem máte vždy jistotu toho nejlepšího pro své tělo i pro naši planetu.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.