Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Jak spálíte tuky rychleji?

Už jste vyzkoušeli všemožné diety i cvičení a stále si lámete hlavu nad tím, jak zhubnout? Pokud se snažíte o redukci hmotnosti, měli byste si nejprve uvědomit, že to není jen chvilková záležitost, ale především běh na dlouhou trať. Při hubnutí musíte být hlavně trpěliví a uvědomit si, že pokud chcete být jednou pro vždy se svým tělem spokojeni, tak krátkodobá dieta nebude tím pravým ořechovým. Při redukci hmotnosti je totiž nezbytná celková změna životního stylu, zaměřená na pestré a zdravé stravování doplněné dostatečnou fyzickou aktivitou.

Zhubněte jednou pro vždy

Jak tedy zhubnout co nejrychleji a nejefektivněji? Každý, kdo začne cvičit kvůli tomu, aby se zbavil nějakého toho nadbytečného tuku by měl vědět, že ne každé cvičení je pro spalování vhodné. Pokud se rozhodnete pro silové tréninky v posilovně, tak sice posílíte své tělo po funkční stránce, ale tuky jen tak nespálíte. Nejvhodnější cvičení na spalování tuků je takové, při kterém se naše tepová frekvence pohybuje něco kolem 60-70% maximální možné tepové frekvence. Rozhodně tedy neplatí, že čím více si dáte v posilovně do těla a čím více se zpotíte, tím více také spalujete. Pro spalování tuků je vhodné provádět pravidelnou aerobní aktivitu několikrát týdně (nejlépe 2-3krát) a po dostatečně dlouhou dobu. Ideální tepovou frekvenci pro spalování tuků vám ukáže sporttestr, který si dnes zakoupíte téměř v každém obchodě se sportovním zaměřením. Chcete-li si spalovací tepovou frekvenci odvodit rychle a laicky, zkuste si při cvičení například povídat s kolegou vedle vás. Pokud jste zadýchaní, ale přesto jste schopni říct v klidu a plynuje delší větu, pravděpodobně se vyskytujete v ideálním spalovacím pásmu.

Jak urychlit spalování?

Myslíte si, že spalování tuků se nedá nijak urychlit? Omyl. Na řadu přicházejí spalovače tuků. Mezi nejúčinnější spalovače tuků patří zejména L-Karnitin, což je přírodní látka, chemicky se řadící mezi aminokyseliny. Jako masožravci můžeme L-Karnitin přijímat v živočišné potravě, ale pokud chceme opravdu zhubnout rychleji, vhodnější bude zvolit si při cvičení místo vody nápoj, který bude tuto aminokyselinu obsahovat. Díky pití s obsahem karnitinu se navíc budete cítit daleko energičtěji a aerobní trénink vám půjde lépe od ruky. Na trhu jsou však i jiné spalovače, můžeme si uvést například termogenní pomocníky. Tyto spalovače tuků fungují tak, že zvyšují tvorbu tepla v organismu (tím i spalování), a to dokonce i když necvičíme. Díky těmto spalovačům tak můžeme urychlit proces hubnutí i tehdy, pokud zrovna nesportujeme.

Okořeňte si život a zrychlete své spalování

Své spalování můžete nakopnout i díky některým potravinám, určitě stojí za zmínku pepř, zázvor, chilli či jiné přirozeně pálivé pochutiny. Chybu neuděláte ani popíjením zeleného čaje který vám dopomůže ke krásné postavě a mimo jiné je i výborným antioxidantem, který vás ochrání před oxidačním stresem. Chcete-li zhubnout rychleji, zvažte kromě pravidelného tréninku i zařazení alespoň jednoho z výše zmiňovaných pomocníků. Uvidíte, že kýžené výsledky na sebe nenechají dlouho čekat a vy už se zase brzy budete cítit ve formě.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.