Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Gain Bolic 6000 aneb když nabíráte hmotu

Každou chvíli jsme dotazování, jak nabrat svalovou hmotu. Spousta lidí, kteří poctivě cvičí, naopak hubnou a netuší co s tím. Na tuto otázku je mnoho odpovědí, ale jsou 3 zásadní body, kterých se musí člověk držet:
1. Trénink+Regenerace, 2. Strava, 3. Suplementy.

O tom jak trénovat a spát se zde určitě ještě pobavíme, o tom co jíst zde bude článek co nevidět, takže se pojďme podívat na suplementaci v objemovém období, konkrétně na gainery.

Jedním z nových gainerů, který je v naší nabídce je Gain Bolic 6000 od značky Olimp.
Značka Olimp má už na více jak 70% svých výrobků nápis: „Aspartam FREE“, což je nám víc než sympatické. Toto sladidlo začíná mizet z pole potravinových doplňků a proto ani Olimp nemohl nejít s dobou.  Tento gainer se vyznačuje vysokým obsahem sacharidů (80%) s podílem 34% jednoduchých cukrů, které doplňují funkční maltodextrin a dextrózu. Obsahuje dále 15% kvalitních bílkovin, ne vždy se do gainerů dávají kvalitní proteiny, ale u Gain Bolicu tomu tak je. Základem bílkovin je zde syrovátkový koncentrát a micelární kasein.

Při výběru gainerů si dávejte pozor nato, aby místo maltodextrinu, či dextrózy nebyla uvedena například fruktóza. Fruktóza je totiž základem diabetických produktů, protože není schopna vazby na inzulin. Tato vazba je pro vás velmi důležitá, přesně ono navázání sacharidu v krevním řečišti vytáhne inzulin na vyšší hodnotu a zajistí rozpochodování organismu do anabolického stavu.

Gainery jsou nedílnou součástí stravy kulturistů, ale i crossfiterů. Pokud tedy chcete nabrat svalovou hmotu, pak byste měli gainer určitě do svého jídelníčku min 1x denně zařadit.

Dávejte si ovšem pozor na dávkování, díky malému obsahu proteinu je nutno gainer dávkovat min ve 100g dávkách. A to proto, aby se do těla dostal optimální objem sacharidů a proteinu.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.