Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

FIT-PRO CZECH - partner
České asociace amerického fotbalu

Česká asociace amerického fotbalu (ČAAF) je subjektem jež sdružuje přes 1500 aktivních hráčů, kteří se věnují tomuto atraktivnímu sportu. Vzhledem k tomu, že, úroveň, náročnost a obtížnost všech lig stále vzrůstá, roste tak i tlak na hráče. Proto jsme se rozhodli podpořit celou ligu a následně i hráče slevovým programem a poradenstvím v rámci funkčního tréninku a sportovní výživy.

V našem eshopu naleznete od Proteinů, přes aminokyseliny, gainery, až po před-tréninkové směsi, nakopávače, až po regenerační doplňky. Dalším benefitem je široká škála pomůcek pro funkční trénink, od švihadel, kettlebellů, přes lodní lana až po zátěžové saně. A to vše pro hráče ČAAF se slevou 10%!

Ideální složení doplňků stravy týden před sezónou?

Vzhledem k tomu, že sezóna je za dveřmi, je otázkou, co má význam brát a co ne?!
V tuto chvíli již nemá význam uměle navyšovat váhu jako v podzimním „objemovém“ období a dodávat tělu gainer s vysokým obsahem sacharidů a bílkovin, ale pouze se soustředit na doplňování aminokyselin, proteinu, magnézia a kloubní výživy, pro rychlou regeneraci, dostatek energie a funkční klouby a šlachy.

Vhodné doplňky z výpisu naleznete zde:

Protein – Pro-Long, Olimp

Protein s dlouhou dobou trávení je v této fázi, kdy hráče čekají 2-3 tréninky týdně a regenerace, nejvhodnější variantou. Tělu tak dodáte výživu na celých 7-8 hodin spánku. Dáváte tak možnost tělu regenerovat, ale zároveň podporovat růst a výživu svalových vláken.

BCAA – Mega Caps 1100, Olimp

Aminokyseliny ve formě BCAA, jsou tím co by tělo mělo dostat před, při a po tréninku, zápase, či jakékoli činnosti. Díky neustálému přísunu těchto aminokyselin zabezpečíte to, že tělo si bude brát energii z nich a nebude devastovat na svalových vláknech. Díky tomuto efektu se nestane, že den po zápase skoro nevylezete svalovým napětím z postele!

Magnézium – Magnézium 400, Aone

Magnézium je velice důležitý prvek, nejen proti křečím, jak je všeobecně známo. Ale je to jeden z nejdůležitějších prvků, jež podporuje chod nervové soustavy a zabezpečuje hladké fungování všech důležitých orgánů.

Kloubní výživa – Joint Flex, Aone

Kloubní výživou nedokážeme vyléčit artrózu a již ve velké míře poškozené klouby, ale zabezpečíme, že vaše chrupavky- což jsou jediná místa kde kost dospělého člověka roste, budou zásobeny výživou tak, že nedojde k jejich vysychání, vrzání, bolestem. Kloubní výživu by měl mít ve svém jídelníčku každý aktivní sportovec.

Před-zápasový nakopávač – 6hour power, Stacker

Pokud trpíte únavou, nebo jedete z Prahy hrát do Trnavy a cesta autobusem je pro vás zničující, pak jeden z možných způsobů, jak se na hřišti probrat je kofeinový nakopávač. Obsah kofeinu a cukru zajistí nabuzení, ale zároveň dodá potřebnou energii do zápasu!

Uplatnění slevy:

Pro uplatnění slevy zadejte do pole slevový voucher kód: ČAAF2013 a do pole poznámka, za jaký klub hrajete.
Doufáme, že budete se všemi produkty spokojeni a přejeme úspěšnou sezónu! 

Tým FIT-PRO CZECH

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.