Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Pokud sem zavítáte, bude na Vás čekat bohatý program za účasti předních českých sportovců. Těšit se můžete na otevřené tréninkové lekce, včetně tréninků Crossfitu a funkčních tréninků pod vedením známých českých závodníků a trenérů Martina Štěpánka a Petra Schlegela.

Zacvičit si může přijít naprosto každý bez omezení věku, pohlaví i fyzické kondice, tréninky budou uzpůsobeny pro začátečníky i mírně pokročilé. Pro každého, kdo si přijde zatrénovat, budou k dispozici převlékací kabinky i malé pohoštění, program bude tedy opravdu rozmanitý. Na veletrhu Vám kromě tréninkové zóny bude po celou dobu k dispozici i náš stánek, kde se naši fanoušci mohou těšit na skvělé dárky.

Až se budete rozhodovat kam o víkendu, tak bez váhání zavítejte na veletrh Sport Life v Brně ke stánku FIT-PRO CZECH. Užijete si skvělou zábavu se známými trenéry, nasbíráte trochu dobré nálady z endorfinů a rozhodně neodejdete s prázdnou.

DOPROVODNÝ PROGRAM:

Chci se podívat na BESTIE OPEN 2015

Chci se podívat na BARBASKEJ TRAINING DAY

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.