Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

FINE FITNESS…

Nesnažíme se vám zde říct, že cvičení je fajn a skvělá zábava. Jde nám o představení nového fitness centra, které otevřel v Pardubicích včerejším dnem, Mr.Universe Slavoj Bednář.Slavoje asi netřeba dlouho představovat, jednatřicetiletý hradečák si splnil svůj sen a počínaje 15. 3. 2013 oficiálně otevírá svůj gym pro veřejnost.

Fine Fitness je vybaveno kardio stroji Life Fitness a stroji Hammer Strength. Obě značky jsou ve své kategorii světovou extra třídou.  Vzhledem k tomu, že Hammer  Strength funguje na bázi páky, nikoli kladky, najdete zde zhruba 2 500 kilogramů kvalitních kotoučů a jednoručních činek FIT-PLUS.
Kotouče a jednoruční činky této značky si začínají na našem trhu vydobývat pověst skvělých a kvalitních kotoučů, činek a os!

Otevřít v dnešní době fitness centrum bez aerobního sálu je šíleností, což naštěstí tým Fine Fitness ví. Proto si zde můžete zacvičit na BOSU, balančních podložkách, či pouze protáhnout tělo po náročném cvičení.

Částečnou dominantou ve fit centru je bar, kde je vystavena i trofej Slavoje, na baru si můžete dát od iontových koncentrátů přes proteinové tyčinky, L-carnitinové ampule až po gainery, či proteiny.
Příjemná obsluha, čerstvé ovoce a kvalitní káva je samozřejmostí!

FINE Fitness najdete téměř v centru Pardubic, ulice Jindřišská 276. Budete-li mít cestu přes Pardubice, nebo si prostě budete chtít dobře zacvičit, návštěvu tohoto nového fitness centra byste rozhodně neměli vynechat!

Fine fitness bar Jednoruční činky a stojan FIT-
Mr. Universe Hammer Strength

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.