Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Filip Steiner a plány na rok 2014

Začátkem Prosince slavil Filip Steiner velký úspěch a my jsme se proto rozhodli maličko tohoto drsného sympaťáka vyzpovídat. I přes menší komplikace se nám podařilo dát krátký rozhovor s Filipem dohromady a zde si jej můžete přečíst. Veřte, že dělat rozhovor s Filipem, nebo jej pouze dolaďovat bylo nejvtipnějším momentem posledních třech měsíců. Filip je totiž silák, který vás dokáže odzbrojit vtipnou odpovědí během pár vteřin.

"Slibujeme, že příští rozhovor s Filipem bude probíhat přes video, abysme se mohli pobavit a smeknout poklonu tomuhle powerlifterovi všichni a se stejným zážitkem!"

Ahoj Filipe, o víkendu se veřejnost dozvěděla o tvém dalším úspěchu, kterého jsi dosáhl na Slovensku, můžeš nám říct o co šlo?

Jednalo se o mezinárodní soutěž organizace WPC v benchpressu a mrtvém tahu v Žilině (SK)

Jakou měla celá akce úroveň, dalo se to srovnávat s Portugalskem, kdy jsi naposledy zazářil?

S evropským šampionátem se to určitě srovnávat nedá, ale na tamní poměry měla soutěž vysokou úroveň a dostavilo se spoustu kvalitních závodníků.

Jak je natom tvoje ruka, víme, že jsi byl zraněný, jak probíhá rekonvalescence u takto silově založeného sportovce?

Zpočátku jsem rekonvalescenci nechtěl uspěchat, ale bylo to silnějsí než já. Když se ráno probudíte, podívate se do zrcadla a vidíte, že jedna ruka je zdravá a silná a ta durhá je po celé délce v obvodu jako zápěstí, tak nemůžete na nic čekat. Vždy se řídím svým pocitem a intuici, vím co si mé tělo může dovolit. Kdo neriskuje, nepije šampaňský. Chtěl jsem se prostě co nejrychleji vrátit zpět. Když zvedám nad 300 tak to ještě pořád bolí, ale ten pocit za to stojí.:-)

Blíží se Vánoce, svátky kdy všichni jedí, pijí, hodují.. Jak bude probíhat Prosinec ve tvé režii?

Jsem normální člověk, takže budu jíst, pít a hodovat jak nejlépe umím.
Zlaté prase byla pro mne vždy zapovězená záležitost. :-D

Proběhne nějaké předsevzetí, či přání do příštího roku?

Být lepším člověkem než rok minulý a samozřejmě národní rekord.:-)

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.