Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

FIBO 2013 - mezinárodní veletrh s výživou a vybavením

Každý rok se v Německu koná jeden z největších světových veletrhů, týkající se fitness, krásy a zdraví.
Největším lákadlem pro návštěvníky bývá víkendový program, kde se můžete střetnou s hvězdami světové kulturistiky jako je Ronnie Coleman, Phil Heat, Jay Cutler a s mnoho dalšími. Doprovodný program, FIBO POWER - kulturistiská soutěž a obří show jsou samozřejmostí.

My jsme se ovšem do Kolína nad Rýnem vydali na páteční den, který je věnovám velkoobchodníkům a lidem, které zajímají spíše produkty, než hvězdy samotné. V letošním roce se FIBO roztáhlo do obřích rozměrů. Počet vystavujících mluví sám za sebe, v 9 halách se objevilo 650 stánků od wellness, přes suroviny pro výrobu výživy, dózy až po stroje,
funkční trénink a nakonec samozřejmě výživu.

Nejzajímavějším a nejnavštěvovanějším stánkem byl "chrám" OLIMPu, který byl skutečným skvostem. U OlIMPU jste se mohli setkat s kompletním týmem, nebo jste si mohli prohlédnout kompletní portfolio až k novinkám jakými jsou ENDURO produkty.

U mnoha firem byla vidět "krize" a ze stánků obřích rozměrů na jaké jsme byli zvyklí z předešlých ročníků se najednou krčili v rohu, nebo na chodbě měli umístěny dva roll up bannery, 100 balení proteinu poskládaných na sobě a jeden kulturista za pultem.

Za zmínku stojí fakt, že jedna z největších hal byla věnována funkčnímu tréninku. V hale číslo 9 jste tedy o kettlebelly, lana, plyometrické bedny, bumper plates a další nutné vybavení pro cross-training neměli nouzi.

Pokud jste FIBO navštívili, udělali jste si obrázek sami, pokud ne, pár fotek můžete shlédnout právě zde.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.