Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Crossfit games den první

Je mnoho lidí, kterým se poslední týden spalo velmi špatně. Bylo to zejména 86 mužů a žen,  které čekalo zahájení letošních CrossFit Games 2013. CrossFit jako takový se dostal do povědomí mnoha lidí i u nás v České Republice. Za poslední rok se otevřelo více gymů, než za všechny roky předtím.

Pojďme však zpět k prvnímu dni tohoto velkolepého dějství. První kolo bylo skutečně pikantní. Čekal v něm totiž na atlety bazén a Muscle Ups, konkrétně toto:

Event  1.

 10 kol na čas (maximální možný čas 25 min)

-          25 yard swimming

-          3 bar muscle ups

-          25 yard swimming

Není divu, že v mužské kategorii se na prvním místě objevilo jméno Jordan Troyan. Pokud nechápete, proč to všichni berou jako samozřejmost, pak vězte, že Jordan patřil 4 roky k elitním plavcům na univerzitních soutěžích.

Mezi ženami dominovala Michele Letendre, taktéž vrcholová plavkyně a hráčka vodního póla, avšak největší respekt v tomto závodě, vzbuzovala Lindy Wall, která ještě 7 týdnů před závody neuměla plavat!

Event 2.

Druhým eventem prvního dne „individuals“ na CrossFit Games byla vytrvalostní disciplína. Velmi oblíbeným nástrojem crossfiterů je veslovací trenažér. Pokud navštívíte kvalitní crossfitový gym, pak tam určitě tyto stroje nebudou chybět.

Tento event měl dva aspekty, které se hodnotily.

-          Prvním kritériem hodnocení byl mezičas na úseku 2000 m

-          Druhé hodnotící kritérium byl finální čas na trati dlouhé 21 097 m

Ano, jedná se o skutečný půlmaraton na veslovacím trenažéru. Pokud jste ještě nevyzkoušeli tento pekelný stroj,pak věřte, že se jedná se o velmi náročnou činnost, která si žádá dokonalou fyzickou kondici.

Lídrem po těchto dvou eventech se stal Jason Hkalipa, který má nyní na kontě 261 bodů.
Pokud se ptát, zda vše probíhá dle očekávání? Nikoli!  „Nejnižší kurz“ na vedení měl totiž, vítěz posledních dvou ročníků Rich Froning. Rich je nyní na průběžném šestém místě. Ale věřme, že Richův čas ještě příjde!

Mezi ženami v eventu číslo 2. Vybojovala vítězství Samantha Briggs. Samanthu a Jasona spojuje jejich výkon na vesle, oba totiž dokázali vyhrát jak měřený mezičas na 2000m, tak zajeli nejrychleji celou trať.

My se teď můžeme těšit na páteční event, který slibuje taktéž skutečně zajímavou podívanou.
Pokud nevíte kde ji sledovat, pak vám nabídneme například CF Xtreme Arenu, v Petrohradské ulici, číslo 3. Kde se možná do nějakého eventu i osobně zapojíte!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.