Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Není tomu tak dlouho co se v Pardubicích otevřely první prostory pro cross training, kde mimochodem dveře nemají šanci si odpočinout, vzhledem k velkému zájmu od jak už aktivních sportovců, tak od uplných začátečníků.

Banda kolem Honzi Raymana a Jitky Vackové po boku s jejich dvorní trenérkou Míšou Hrdličkovou nenechali nic ležet ladem a hned se pustili do akce s názvem Cross Challenge Pardubice. 2.2.2013 od 8:00 v pardubickém AFI paláci!Celá akce by měla přiblížit cross training široké veřejnosti a dostat do povědomí nutnost člověka starat se o své tělo všestranně, během počínaje silovými cviky a zdravou výživou konče!

Na akci je prozatím přihlášeno třicet týmů, což znamená že se sejdeme nejméně se 120 atlety s nimiž změří síly například i naši pardubičtí Stallions!

Jednou z možností zapojení diváků bude i "FIT-PRO CHALLENGE" kde si budete moci vyzkoušet jednu silovou a jednu vytrvalostní disciplínu!

Více o akci naleznete na facebooku události

A můžete čekat další novinky u nás na webu!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.