Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Není tomu tak dlouho co se v Pardubicích otevřely první prostory pro cross training, kde mimochodem dveře nemají šanci si odpočinout, vzhledem k velkému zájmu od jak už aktivních sportovců, tak od uplných začátečníků.

Banda kolem Honzi Raymana a Jitky Vackové po boku s jejich dvorní trenérkou Míšou Hrdličkovou nenechali nic ležet ladem a hned se pustili do akce s názvem Cross Challenge Pardubice. 2.2.2013 od 8:00 v pardubickém AFI paláci!Celá akce by měla přiblížit cross training široké veřejnosti a dostat do povědomí nutnost člověka starat se o své tělo všestranně, během počínaje silovými cviky a zdravou výživou konče!

Na akci je prozatím přihlášeno třicet týmů, což znamená že se sejdeme nejméně se 120 atlety s nimiž změří síly například i naši pardubičtí Stallions!

Jednou z možností zapojení diváků bude i "FIT-PRO CHALLENGE" kde si budete moci vyzkoušet jednu silovou a jednu vytrvalostní disciplínu!

Více o akci naleznete na facebooku události

A můžete čekat další novinky u nás na webu!

Platební metody

Platební metody

Navštivte naši prodejnu v Praze

Kde nás najdete Stará Spojovací 2263/9 190 00 Praha 9 - Libeň (mapa)

Telefon do prodejny +420 606 073 747

Otevírací doba Po-Čt: 10:00-19:00

                          Pá: 10:00-19:00

                          

Zákazníci nás mají rádi

Ověřený zákazník před 20 dny

Velká ochota v obchodě i na skladě, když jsem potřeboval poradit se zbožím.

2017 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis