Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Boxerské rukavice a jehlové podpatky? Neobvykle dilema Lucie Sedláčkové

Ahoj Lucko, od posledního rozhovoru už uplynul nějaký ten měsíc, dokonce možná i rok. V otázkách, které tam zazněly, jsme se bavili o škole, trénincích, nadcházejících turnajích, ale rozhodně to nebylo vše. Proto jsme se rozhodli na náš rozhovor navázat a zjistit, jak jsi na tom teď.

Nedávno máš za sebou úspěšný domácí boxerský šampionát. Také se nám ale doneslo, že k boxu přibyla ještě další záliba, která pomalu, ale jistě, ukrajuje pořádné porce z tvého tréninkového času?

  •     Jak sis užila atmosféru na posledním šampionátu? Jsi ráda, když se na tebe může přijít podívat blízké okolí a podpořit tě, nebo radši cestuješ za boxem někam dál, kde je atmosféra vyhrocenější?

Ahoj! Je to tak, že s českou reprezentací boxujeme více venku, kde jde atmosféra naprosto úžasná! Ale když mám možnost boxovat na domácí půdě, pokaždé slyším z hlediště hlasy svojí rodiny a blízkých přátel, fanoušků. Za to jsem opravdu moc vděčná, a je to jediný důvod, proč jsem vždy na domácí půdě nervózní. Mám tedy raději boxování venku (smích).

  •  Při posledním rozhovoru jsme se bavili o tom, že jsi v maturitním ročníku. Můžeš nám prozradit, jak se dá s téměř profiboxem spojit škola a s tím spojené plynulé procházení jednotlivými ročníky? Možná bys tím mohla pomoci dalším sportovcům?

Hahaha! Myslím si, že nejsem úplně nejvhodnější adept na rady, co se týče školy :-D.
Nejhlavnější je komunikace mezi učiteli a upřímnost. Vždycky mi to vyšlo.

  •  Nicméně, bez ohledu na školu, už dřív jsi měla menší pletky s modelingem, ale teď se to začíná teprve rozjíždět. Je pravda, že jsi dostala nabídku jít do profiboxu, ale zároveň dostáváš více a více nabídek na modeling?

Vidím, že před tím neuteču. Ano je to pravda. Je těžké skloubit dvě vášně dohromady. Proto jsem se nyní rozhodla odložit na nějakou dobu zápasnické rukavice a věnovat se více modelingu. Je to pro mě hodně těžké, ale musím si to vyzkoušet!

  • Nedávno podepsalo smlouvu s UFC Paige VanZant, což je dáma s podobně krásnou tváří jako ty, která se „upsala ďáblu“ a vydala se cestou bojových umění. Co ty, kam tě to táhne víc?

Já jsem se momentálně nejspíš také rozhodla upsat ďáblu. Podepsala jsem smlouvu s modelingovou agenturou. Takže jsem se rozhodla pro tu jemnější stranu mé osobnosti...

  • Většina rodičů dívek si o ženském boxu myslí, že se jedná o krvavou bitvu hlava nehlava. Pokoušel se tě už někdo z asociace přesvědčit, abys k nalákání nových dívek využila spojení svých silných rukou a modelingového koníčku?

Ne to opravdu ne. Jsou tady jak holčiny, které mi samy píší o radu, kde začít trénovat, tak holky, které chtějí vědět, kam se přihlásit do modelingové agentury (smích).

  • Zkusila jsi už někdy na přehlídce nebo na focení, kde panovala nepříjemná nálada mezi modelkami, nastínit, že jsi byla ráno na kruháči a den předtím jsi hodinu a půl spárovala?

Hahaha, nee. Většina holek to o mě ví, tak se přede mnou moc nehádají. Po pravdě, já jsem raději zticha, když vidím, jakou práci se mnou mají někteří vizážisté, když se mi podaří přijít rovnou ze spáringu na focení... Jen hodinu mi zakrývají odřené klouby a občas nějaký ten monokl (smích)

  • Asi nemá cenu se bavit o plánek na další měsíce. Tak nám alespoň prozraď, jestli se plánuješ dál udržovat v kondici, jak si uvedla v jenom rozhovoru („Myslím, že každý boxer by měl být pořád připravený, nikdy nevíte, jakou můžete zítra dostat nabídku“). Nebo jestli teď skutečně vyměníš boxerky za lodičky?

Za tím, co jsem napsala, si pevně stojím. Není dne, kdy bych neměla jakoukoliv sportovní aktivitu. Je to celkem paradox, ale když mám chvilku čas, beru boxerky a letím do tělocvičny "odpočinout si". Mám pocit, že teď na sobě makám ještě víc než při zápasení. Když vím, že budu mít před sebou náročný den a nebude čas na sport, vstanu ráno v půl šesté, obléknu si tenisky a jdu se proběhnout Prahou. Pak "letím" do školy. Zrovna nedávno jsem se tomu musela smát. Ať si vyberu jakoukoliv zálibu, musím "držet" váhu...

  • Budeme se těšit na tvůj návrat mezi provazy a držet ti palce v dalším rozhodování, ať už dopadne jakkoliv.

Díky moc, doufám že moje rozhodnutí se do budoucna ukáže jako to správné :-) Chtěla bych moc poděkovat svému trenérovi Václavu Němečkovi. Moc si vážím toho, že za mnou stojí v případě jakéhokoli rozhodnutí!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.