Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Beta Karoten a zdravé opálení

Nenajde se snad žádná žena, která by v tomto ročním období netoužila být bronzově opálená. Mnoho z nich však při prvním opalování přežene dávku slunečních paprsků. Jejich pokožka se spálí a pak je těžké znovu dosáhnout krásné bronzové barvy.

Je ale spousta žen, která pomáhá své pokožce Beta Karotenem. Tato látka je jedním z antioxidantů, jež jsou příznivé pro naše tělo. Mnoho farmaceutických firem se při propagaci Beta Karotenu zaměřuje pouze na propagaci oněch vlastností, kterými jsou zhnědnutí a opálení pokožky. Beta karoten zároveň podporuje její mladistvý vzhled a pružnost.

Beta karoten má ovšem spoustu dalších příznivých vlivů. Tato látka je pro naše tělo důležitá, protože je jedním z nejúčinnějších antioxidantů. Tento antioxidant neutralizuje volné radikály, které jsou pro naše tělo velmi škodlivé. Tyto volné radikály jsou produkovány při dopadu ultrafialových paprsků na lidskou kůži. Díky přemíře volných radikálů může při opalování dojít ke spálení kůže a v horších případech i k rakovině.

Beta karoten by se měl začít užívat zhruba 3 týdny před začátkem letní sezóny. Lidská pokožka totiž na užívání Beta Karotenu zareaguje mírným zoranžověním. Nejedná se však o přímou tvorbu pigmentu, který vzniká při opalování, ale o uložené zásoby Beta Karotenu. Tento Beta Karoten nám při následných slunečních paprscích pomůže zpracovat volné radikály.

Doporučená denní dávka Beta Karotenu se pohybuje okolo 16 mg/den.

Porovnání vzorků farmaceutických doplňků a srovnání jejich cen.

Beta Solar, 60 kapslí, Olimp Laboratories

GS Beta Karoten s Biotinem 30 kapslí

  • 1 kapsle: 6 mg
  • Cena: 58,- Kč
  • Balení: 30 kapslí
  • Cena za denní dávku: 4.83,- Kč

Walmark Beta Karoten 10000 IU 30 tablet

  • 1 kapsle: 6 mg
  • Cena: 70,- Kč
  • Balení:  30 kapslí
  • Cena za denní dávku: 5.8,- Kč

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.