Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

BEAR FOOT team v očekávání hattricku

Bear foot team se po loňském druhém místě na Cross challenge v Pardubicích dal opět dohromady. Obsazení doznalo změn a do boje šla smíšená hradecko-zlínská parta ve složení Míša Palová, Petr Schlegel, Honza Hanák a Karel Polzer. A tahle čtyřka má prostě skvělý tah na branku.

Už od začátku bylo jasné, že se bude bojovat o nejvyšší příčky. Účast na pardubických závodech byla velká. Společně se v pestrých WOD utkalo celkem 60 týmů. Organizátoři vymysleli výzvy, během kterých šlo nejen o výkony jednotlivých atletů, ale také o souhru a týmovou taktiku.

Bear foot team ukazoval od prvního WOD svou sílu. A v každém kolem se umísťoval mezi těmi nejlepšími. Na předních místech soupeřil s týmy z Havířova, Brna a Prahy. V závěrečném WOD, který dokončila jen hrstka týmů, si Bear foot dokázal udržet první místo a radoval se tak z vítězství v největších českých týmových závodech.

V Bratislavě se 7. 3. konaly mezinárodní crossfitové závody Cetral Europe Throwdown. Už ve videokvalifikaci bylo zřejmé, že úroveň bude vysoká a dobré umístění musí být vykoupeno perfektními výkony.

Tým tentokrát tvořili 2 muži a jedna žena – v původním složení Míša Palová, Karel Polzer, Petr Schlegel – ten musel kvůli zranění odstoupit a na poslední chvíli ho nahradil polský atlet Pawel Czaplicki.

Obtížnost WOD byla nastavena vysoko, samozřejmostí byla práce s těžkou činkou nebo těžká gymnastika. Souboj o první místo s Havířovským týmem Superior14 se v úžasné atmosféře rozhodoval až do posledního opakování. Na nejvyšším stupni vítězů nakonec stanul Bear foot team a potvrdil tak svou roli favorita.

Snad se v letošní sezóně dočkáme dalších úspěšných výkonů!

         

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.