Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

BEAR FOOT na EVLS Prague Pro

Předešlý víkend se v pražské Incheba aréně a následně Tipsport aréně konala jedna z největších profi kulturistických akcí, které je možné na Evropském kontinentu vidět.  Letošní EVLs bylo druhým ročníkem, který navštívily hvězdy jako Kai Green, Phil Heat nebo české hvězdy kulturistického nebe jakými jsou Tomáš Bureš a další. Součástí této monstrózní akce bylo také EXPO. Bylo tomu tak i na Arnold Classic v Madridu, kde bylo Expo samozřejmě daleko větších rozměrů. To, proč se k akci vracíme, je prezentace stánku BEAR FOOT, který byl pod záštitou firmy FIT-PRO CZECH.

BEAR FOOT ..

..jakožto český výrobce vybavení pro crossfit a funkční trénink , byl na veletrhu jediným vystavovatelem, který se jal uspořádat soutěže přímo mezi diváky a nechat je tak osahat sportovní prezentované náčiní. Na našem stánku se návštěvníci mohli seznámit s CrossFitovou kleci, bumper plates, slam bally, Medicine Wall bally, zátěžovými vaky a dalšími drobnostmi.

Zástupci BEAR FOOT stage..

..byli sportovci, kteří naše vybavení využívají a jsou těmi nejlepšími ve svých disciplínách. Soutěž v bench pressu zaštiťoval Filip Steiner. Filip je jedním z nejnadanějších powerlifterů, který v tomto roce na Mistrovství Evropy v Portugalsku překonal hranici 300 kg v bench pressu!
Do této soutěže se přihlásilo více jak 50 účastníků. Ti se postupně pokoušeli provést maximální počet opakování s činkou o hmotnosti 80 kilogramů. Dlouhou dobu se drželi v popředí borci s třiceti opakováními na svém kontě. Zhruba ve třech čtvrtinách soutěže však dorazil budoucí vítěz. Ten oněch 80 kilogramů zvedl 51 krát a bylo rozhodnuto!

Dalším z našich sportovců byl Honza Hrabík, jenž je velmi úspěšný trenér, atlet a sportovec nadaný všemi směry. Honza se jal pořádání soutěže ve shybech, muscle upech, cvicích na kruzích, výuce techniky snatche, přemístění a dalších věcí, které ovládá. Musíme uznat, že Honza byl nejvytěžovanější osobou na našem stánku a předal mnoho zkušeností a znalostí lidem, kteří poprvé zkusili zvedat nad hlavu velkou činku, nebo se pokoušeli o Kettlebell swing.

Jedním z bodů programu na hlavním pódiu byla soutěž v maximálním počtu bicepsových zdvihů za jednu minutu. Do soutěže se zapojil Filip, ale hlavně další posila našeho týmu, Eva „monkey“ Líšková. Eva je mistryně světa v Thai-boxu, reprezentační trenérka a je ikonou ženských bojových sportů. Soutěž byla velmi napínavá, toť oblíbená věta na shrnutí všech závodů. Jenže tentokrát tomu tak nebylo. Ve chvíli kdy Eva vylezla na pódium a chopila se činky, na které bylo naloženo 15 kilogramů, bylo jasné, že soutěž zná vítěze.

V průběhu celého dne, kdy arénou korzovaly davy lidí, bylo u našeho stánku stále narváno, mnoho lidí se zapojilo do soutěže ve shybech nebo do soutěže s přehazováním 50 kilogramů vážícího slam ballu přes rameno. Při těchto disciplínách zdárně asistovali další sportovci na našem stánku. Našla se řada návštěvníků, kteří sledují českou MMA scénu a neodolali fotce s žijící legendou MMA, André Reindersem. André je aktivní trenér a match maker v asociaci MMAA. Ta jako první organizuje zápas pro Karlose Vémolu, který jako jediný čech okusil oktagon v americké sérii UFC.

Abychom ovšem nezapomněli na naše dámské osazenstvo, které jsme načnuli Evou Líškovou. Jejími dámskými posilami byly Veronika Šmardová, velmí úspěšná zástupkyně kategorie bodyfitness a reprezentantka ČR, která je zhruba 4 měsíce v týmu FIT-PRO CZECH a od prvních dnů ukazuje, že je výraznou posilou a povedenou akvizicí! Vedle Veroniky se na stánku objevila Míša Hrdličková, která je osobní trenérkou, masérkou a hlavní trenérkou v pardubickém CrossFitovém gymu FXC Atletix Pardubice.

Abychom shrnuli naše působení na EVLs Prague Pro, tak doufáme, že stejně jako my, tak i návštěvníci stánku si odnesli nejen spoustu cen, ale i pozitivní zážitky a nějaké ty zkušenosti, jak může vypadat soutěž v bench pressu, shybu a dalších disciplínách.

Mnoho návštěvníků se zastavilo, aby se podívalo, kam směřují trendy funkčního tréninku a případně jaké náčiní se používá při CrossFitu. Tento účel náš stánek doufáme splnil a těšíme se na další možnost prezentace naší společné práce!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.