Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Vyvrcholením našeho velkolepého doprovodného programu bude den plný tréninků ve spolupráci se skupinou barbaři a Benem Cristovao, kteří vám ukáží jak správně na Crossfit nebo MMA.

Všem návštěvníkům bude k dispozici celá cvičební plocha určená na sobotní finálový závod Bestie Open 2015 a společně s ní i 50 metrů čtverečních Tatami. Zde se bude veřejnosti věnovat čtveřice skvělých MMA fighterů  - Miloš „Meloun“ Petrášek, Patrik Kincl, Jaroslav „Jubox“ Pokorný a David Dvořák, kteří překvapí i malým představením. Všichni tito borci budou navíc v perfektní formě, protože jsou právě v procesu přípravy na velmi důležité blížící se zápasy.

Na poli funkčního tréninku a Crossfitu se můžete těšit na legendy české Crossfit scény Martina Štěpánka a Petra Schlegela.

Neváhejte a přijďte si užít víkend plný zábavy právě s FIT-PRO CZECH!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.