Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Nakupte výhodně zlevněné zboží!

Zavřít

Vyvrcholením našeho velkolepého doprovodného programu bude den plný tréninků ve spolupráci se skupinou barbaři a Benem Cristovao, kteří vám ukáží jak správně na Crossfit nebo MMA.

Všem návštěvníkům bude k dispozici celá cvičební plocha určená na sobotní finálový závod Bestie Open 2015 a společně s ní i 50 metrů čtverečních Tatami. Zde se bude veřejnosti věnovat čtveřice skvělých MMA fighterů  - Miloš „Meloun“ Petrášek, Patrik Kincl, Jaroslav „Jubox“ Pokorný a David Dvořák, kteří překvapí i malým představením. Všichni tito borci budou navíc v perfektní formě, protože jsou právě v procesu přípravy na velmi důležité blížící se zápasy.

Na poli funkčního tréninku a Crossfitu se můžete těšit na legendy české Crossfit scény Martina Štěpánka a Petra Schlegela.

Neváhejte a přijďte si užít víkend plný zábavy právě s FIT-PRO CZECH!

Platební metody

Platební metody

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2017 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis