Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Nakupte výhodně zlevněné zboží!

Zavřít

Arginin jako doplněk stravy.

Dle našeho názoru ani netušíte, že za "objevení" mechanismů oxidu dusnatého v těle získali v r.. 1998 tři vědci (Dr. Louis Ignarro & team) Nobelovu cenu za použití v medicíně (Kardiovaskulární onemocnění).

Arginin v medicíně

A ani jste nevěděli, že L-arginin je asi 1000 krát silnější než leckterý v těle se přirozeně vyskytující antioxidant. Znamená to tedy, že všichni, kteří se těší z NO doplňků, které užívají před cvičením, pomáhají i svému zdraví.

Pomáhá a zlepšuje:

  • předcházet hypertenzi, onemocněním srdce, rakoviny a cukrovky.  
  • zlepšení komunikace nervových buněk s mozkem, 
  • zlepšení imunity a imunitní reakční odpovědi organismu.
  •  "oprava" vnitřní tkáně cév, poškozených  "špatným" cholesterolem, při léčení astmatu
  • reguluje trávení
  • udržuje kostní hustotu a pomáhá tvorbě svalové hmoty.
  • po operacích i popáleninách urychluje hojení ran.

Arginin ve sportu

Jednoduše řečeno zlepšená cirkulace v těle je nápomocná po všech směrech. Pro sportovce i starší lidi je aktivní výměna látek v těle velmi potřebná, napomáhá nejen energetickému metabolismu, syntéze proteinů, sexuálnímu výkonu, ale i termoregulaci, se kterou mají problémy hlavně starší (koncové části končetin), s regulací cukru v krvi, osteoporózou, s funkčností ledvin i prostaty.

Do jaké fáze je arginin vhodným doplňkem

Jak se nás mnozí ptáte, Arginin je užitečný i během nabírání hmoty, během rýsování, stejně jako v období hubnutí, či zvyšování výkonnosti. 

Co znamená AAKG?

Zkratka AAKG, znamená Argin-Alfa-ketoglutarát. Celé toto slovní spojení je i spojením argininu a kyseliny ketoglutarové. Ketoglutarát je velmi důležitým meziproduktem v procesu metabolismu aminokyselin. V tomto případě ve spojení s Argininem by měl zajišťovat pozvolnější vstřebávání a tudíž udržovat všechny funkce argininu v krvi dlouhodobějšími.

Dávkování

Funkční dávka pro silové sportovce se pohybuje kolem 50 mg na kg hmotnosti - 100kg tedy 5g/den
Pro starší lidi postačí 25-30 mg na kg hmotnosti, v menších dávkách vícekrát denně.

Argininové suplementy

Platební metody

Platební metody

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2017 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.
Eshop na míru vytvořil Webový servis