Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Affiliate program

Co je affiliate (partnerský) program?

Afilliate program je jedna z možností, jak začít vydělávat na vašem webu či blogu. Přes speciální odkazy propagujete náš e-shop. Pokud u nás nakoupí člověk, který přišel z vašeho webu, dostanete od nás provizi z objednávky.

Jaké jsou provize?

Provize je 8%. Toto číslo je však pouze základem, pro nejlepší partnery nabízíme navýšení provize podle obratu. U nás máte nejvyšší provizi v oblasti fitness.

Jsou další benefity?

Ano, nejlepší partnerům nabízíme slevu na produkty či produkty úplně zdarma, vstupenky na naše akce a další zajímavé bonusy.

Jak se mohu zapojit?

Stačí se zaregistrovat, vybrat si kampaň, grafický banner a propagovat.

Kde mohu propagovat?

Bannery můžete vložit na váš web, můžete o nás napsat článek a vložit do něj provizní odkaz. Pokud máte e-mailovou databázi, můžete na ni poslat informaci o našem e-shopu. Všechny e-maily musí být předem schváleny!

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na josef.ulrich@fit-pro.cz.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.