Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Novinka na e-shopu – tradiční všelék našich babiček. Apple Cider – Jablečný ocet

05. Října 2021
Jablečný ocet se již stovky let využívá na celou řadu zdravotních potíží. Jeho tradiční zastánci tvrdí, že může léčit artritidu, působí jako ochrana při osteoporóze, snižuje krevní tlak a cholesterol v krvi, působí jako prevence rakoviny, ničí záněty a infekce a rovněž napomáhá lepšímu trávení, odbourává tuky a podporuje hubnutí, zlepšuje paměť a chrání mysl proti stárnutí. V medicíně se objevují první zmínky o pozitivních vlastnostech jablečného octa už před 10 000 lety.
img

Hlavní složkou jablečného je kyselina octová. Obsahuje více než 90 různých látek, z toho 20 minerálů, stopových prvků a vitamínů. Jablečný ocet obsahuje 5 % kyseliny octové. Vzhledem k tomu, že se jablečný ocet tepelně neupravuje, je vhodný i pro zastánce RAW stravy. Ačkoli se doporučení pro dávkování liší, všeobecně se doporučuje asi 500mg pro dostatečnou denní dávku.

Hlavní benefity užívání jablečného octa

  • antimikrobiální a antioxidační účinky

  • zmírnění příznaků artritidy

  • obnovení acidobazické rovnováhy v organizmu

  • snižuje hladinu krevního cukru a krevní tlak u pacientů s cukrovkou 2. typu

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.