Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

 Stavíme fitcentra

Chcete vyladit fitko k dokonalosti a hledáte partnera, který vám neřekne NE na jakýkoliv nápad či provedení? Pak jste na správné adrese. Kromě prodeje sportovních doplňků a výživy se specializujeme i na realizace samotných sportovišť. Jelikož jsme sami aktivní sportovci, při vytváření návrhů vycházíme z vlastních zkušeností a roků testování nejrůznějších fitek a gymů.

Díky komplexnosti našich služeb a širokému portfoliu vám umíme fitko vybavit od podlahy přes kardio zónu, kompletně posilovací stroje světoznáme značky HOIST, silové vybavení, funkční zónu až po bar. A samozřejmostí je i zaškolení personálu.

Jsme oficiálním a výhradním dovozcem 5 značek fitness techniky a konkrétně značku BEAR FOOT si sami vyrábíme. Naši práci stavíme na osobním přístupu a maximální flexibilitě.

A jak samotná realizace probíhá?

1. Nejdříve se sejdeme a budeme si hodně povídat

Zajímá nás, jaké máte představy o budoucím sportovišti. Kolik chcete, aby ho navštěvovalo lidí, jaký druh sportů chcete provozovat a co by vám fitko či sportoviště mělo přinášet. Na základě Vašich požadavků a našich předchozích zkušeností z ostatních projektů předběžně rozplánujeme prostor a rozmístění vybavení. 

2. Papírem to nekončí

Vizualizace včetně 3D je samozřejmostí! Návrhy, které jsme společně dali dohromady přeneseme do vizuální podoby. Díky ní vidíte, jak bude celý prostor vypadat, kolik prostoru bude kolem strojů apod. Nemusíte se tak bát, že byste platili za něco, co jste dopředu nikdy neviděli. Finální kalkulace se vždy odvíjí od vizualizace.

3. Procenta za vícepráce jsou tabu

Jsme féroví a naše cenová nabídka je konečná. Na co si plácneme, to prostě platí. Neúčtujeme si žádné ceny za vícepráce  a "zdržovačky". Věříme, že v našem i Vašem zájmu je zakázku dokončit kvalitně a včas.

4. Máme vše pod kontrolou

Samotné postavení sportoviště nezadáváme externí firmě, vše je v naší režii. Od návrhů až po samotnou realizaci. Máte nás tedy pořád pod kontrolou a vidíte, že se nám pod rukama rodí to, na čem jsme se domluvili.

5. Bonus nakonec

Do začátků pro vás máme překvapení. Ke každé realizaci dodáváme zdarma sportovní výživu a vybavení na Váš bar.

REFERENCE:

Za devět let existence naší firmy máme přes 350 realizovaných projektů což je si troufáme říci nejvíce v ČR! Věříme, že je to dané ideálním balancem mezi cenou a výkonem v kombinaci s naším profeisionálním a zároveň osobním přístupem. Mezi zásadní realizace poslední doby řadíme například PADERA GYM, OLYMPIA FITNESS - Tomaš Bureš, EXTRIFIT GYM II. - Hradec Králové, HAMMER GYM - Chrudim, Středisko Vrcholového Sportu Ministerstva Vnitra - Praha, DUKLA - Praha, ANTMANN STRENGTH - Praha, OVERTIME PRIVATE TRAINIG ZONE - Hradec Králové a spoustu dalších...

Kontakt:

Email: jiri.vacha@fit-pro.cz
Tel.: 773803444

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.