Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

 Stavíme fitcentra

Chcete vyladit fitko k dokonalosti a hledáte partnera, který vám neřekne NE na jakýkoliv nápad či provedení? Pak jste na správné adrese. Kromě prodeje sportovních doplňků a výživy se specializujeme i na realizace samotných sportovišť. Jelikož jsme sami aktivní sportovci, při vytváření návrhů vycházíme z vlastních zkušeností a roků testování nejrůznějších fitek a gymů.

Díky komplexnosti našich služeb a širokému portfoliu vám umíme fitko vybavit od podlahy přes kardio stroje, silové vybavení, funkční zónu až po bar. A samozřejmostí je i zaškolení personálu.

Jsme oficiálním a výhradním dovozcem 5 značek fitness techniky a konkrétně značku BEAR FOOT si sami vyrábíme. Naši práci stavíme na osobním přístupu a maximální flexibilitě.

A jak samotná realizace probíhá?

1. Nejdříve se sejdeme a budeme si hodně povídat

Zajímá nás, jaké máte představy o budoucím sportovišti. Kolik chcete, aby ho navštěvovalo lidí, jaký druh sportů chcete provozovat a co by vám fitko mělo přinášet. A na základě vašich požadavků a našich předchozích zkušeností z ostatních projektů předběžně rozplánujeme prostor a rozmístění vybavení.

2. Papírem to nekončí

Návrhy, které jsme společně dali dohromady přeneseme do vizuální podoby. Díky ní vidíte, jak bude celý prostor vypadat, kolik prostoru bude kolem strojů apod. Nemusíte se tak bát, že byste platili za něco, co jste dopředu nikdy neviděli. Finální kalkulace se vždy odvíjí od vizualizace.

Naší specialitou jsou především funkční zóny, které tvoří 80 % našich projektů. Dotáhli jsme je k takové dokonalosti, že je dokážeme naplánovat přesně na daný počet klientů sportoviště.

3. Procenta za vícepráce jsou tabu

Jsme féroví a naše cenová nabídka je konečná. Na co si plácneme, to prostě platí. Neúčtujeme si žádné ceny za vícepráce a zdržovačky. Věříme, že v našem i vašem zájmu je zakázku dokončit kvalitně a včas.

4. Máme vše pod kontrolou

Samotné postavení sportoviště nezadáváme externí firmě, vše je v naší režii. Od návrhů až po samotnou realizaci. Máte nás tedy pořád pod kontrolou a vidíte, že se nám pod rukama rodí to, na čem jsme se domluvili.

5. Bonus nakonec

Do začátků pro vás máme překvapení. Ke každé realizaci dodáváme balíček sportovní výživy a vybavení na bar.

NEMÁTE DOSTATEK FINANCÍ NA REALIZACI VAŠEHO ŽIVOTNÍHO SNU, Vašeho vlastního fitness??

Nebo si jen chcete nechat finanční rezervu na provoz a využít raději výhodného leasingu?

I v takovém případě máme řešení a velmi rádi Vám jej zprostředkujeme ve spolupráci s naší partnerskou společností

Kontakt:

Email: info@fit-pro.cz
Tel.: 774 803 174

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2021 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.