Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Pogumované kotouče

Nevíte si rady

Pogumované kotouče jsou vyráběny ze standardní litiny jako obyčejné kotouče, ale je na ně nanesená zhruba 3-4 milimetry silná vrstva gumy. Tato guma zarovnává mnohdy drsný kotouč neopracované litiny.

Největší výhoda pogumovaných kotoučů je fakt, že při kontaktu se zemí nebo s dalšími kotouči nevytvářejí hluk, a jsou tak velmi tichou variantou, jak zařídit fitcentrum.

Pogumovaný kotouč ovšem stále není odolný proti nárazu a jejich odhazování tedy není zcela reálné. Pogumované kotouče se staly oblíbeným nářadím při cvičení mrtvého tahu a dalších disciplín, kde dochází ke kontaktu kotoučů se zemí. Jak už jsme jednou uvedli, pogumování snižuje míru hluku a opotřebení podlahy.

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2023 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.