Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Superpotravina jménem chlorella

23. Března 2016
Chlorellu jistě už zná každý z nás. Tato superpotravina zažila před několika málo lety svůj velký boom a postupně ji začali doplňovat i jiné superpotraviny. Pojďme si znovu připomenout, proč je dobré tuto řasu zařadit do svého jídelníčku a využívat její pozitivní účinky na lidský organismus.
img

Chlorellu jistě už zná každý z nás. Tato superpotravina zažila před několika málo lety svůj velký boom a postupně ji začali doplňovat i jiné superpotraviny. Pojďme si znovu připomenout, proč je dobré tuto řasu zařadit do svého jídelníčku a využívat její pozitivní účinky na lidský organismus.

Chlorella se hodí jako doplněk stravy nejenom u sportovců a pravidelně cvičících lidí. Obsahuje totiž značné množství antioxidantů, jež pomáhají bojovat proti oxidativnímu stresu v našem organismu, který může být vyvolán mnoha vnějšími škodlivými vlivy, se kterými se každý z nás dnes potýkáme.

Nejíte maso? Dejte si chlorellu..

Tato superpotravina je také vhodným doplňkem jídelníčku veganů a vegetariánů, jelikož obsahuje široké spektrum esenciálních aminokyselin. Ty si naše tělo neumí samo vyrobit a musí je tak přijímat spolu se stravou. Pro ty z vás, kteří jste na rostlinné stravě, je skvělý i obsah vitaminu B12 a celého B-komplexu vitaminů, jenž je dobré suplementovat nejenom při zvýšené zátěži organismu.

V chlorelle najdete i řadu minerálních látek, z nichž stojí za to jmenovat vápník, železo, hořčík či draslík nezbytných pro plnohodnotný výkon. Vedle minerálních látek zde najdeme i vitaminy, zejména výše zmíněný B-komplex, dále vitamin A, E, D, K1 či vitamin C.

Chlorella - superpotravina

Udržujte zdravé srdce a cévy

Za vyzdvihnutí stojí i obsah nenasycených mastných kyselin, které jsou díky schopnosti snižovat hladinu špatného cholesterolu skvělou prevencí před kardiovaskulárními onemocněními.

Zapomenout bychom neměli ani na obsah vlákniny, která pomáhá odstraňovat z našeho těla toxické látky a zároveň napomáhá zkrotit náš apetit.

Kdy a proč chlorellu zařadit do jídelníčku?

  • Při potřebě doplnit vitaminy a minerální látky
  • Při očistě organismu
  • Při veganském či vegetariánském způsobu stravování
  • redukčním režimu
  • Při nabírání svalové hmoty
  • Při zvýšené zátěži organismu
  • Pro lepší zažívání
  • Pro posílení srdce a cév
  • Při nedostatku esenciálních aminokyselin ve stravě

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.