Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

SEZNAMTE SE, BEAR FOOT NUTRITION!

07. Července 2019
BEAR FOOT, BEAR FOOT… Že už jste někde tento název značky viděli nebo slyšeli? Ano, máte pravdu, jedná se o velmi kvalitní a velmi oblíbené vybavení na cvičení. Vzpěračské platformy, multifunkční klece, stojany, powerbagy, závěsné systémy, … Na to vše můžete narazit v mnoha posilovnách a sportovištích napříč celou Českou republikou a dokonce i za hranicemi. A kde se tam tedy vzalo to slůvko „NUTRITION“? Jak asi patrně správně hádáte, jedná se o název doplňků výživy nové značky „BEAR FOOT NUTRITION“.
img

Značka BEAR FOOT NUTRITION navazující na fitness vybavení BEAR FOOT, vznikla letos, tedy v roce 2019, a její vznik je zcela logickým krokem, vycházejícím ze zkušeností lidí z týmu FIT-PRO CZECH, kteří se na tom každý svým dílem zasloužili. Výběr vhodných produktů, surovin, složení, dodavatele, kvality, designu i marketingu. To vše předcházelo uvedení značky na trh a výsledek stojí za to!

Aktuálně nabízíme 3 produkty BEAR FOOT NUTRITION, které jsou určeny nejen aktivním sportovcům, ale i široké populaci pro jejich univerzální zaměření a obecně prospěšné účinky. Všechny produkty se vyznačují promyšleným složením, funkčními dávkami a vhodnými kombinacemi zaručující jejich optimální účinky a biologické využití. Je na místě ještě zmínit, že všechny produkty jsou kapslové a použity jsou celulózové kapsle, tedy jsou produkty vhodné i pro vegetariány a vegany. A toto jsou ony, nové produkty BEAR FOOT NUTRITION!

TRIBULUS + MACA

Speciálně navržená směs na podporu hormonální vitality. Stimulant tvorby testosteronu v podobě Tribulusu terrestris a hormonální adaptogen v podobě Macy. Podobných produktů, ať už v jednotlivých formách nebo v podobných kombinacích, je na trhu více, a my Vám teď řekneme, proč zrovna ten náš se řadí mezi nejlepší.

Obsažený Tribulus terrestris (Kotvičník zemní) splňuje kritérium „anabolic free“, kdy se testuje každá nová šarže. Je tedy zcela bezpečný pro užívání nejen z pohledu zdraví a případných vedlejších účinků, ale především z pohledu případných dopingových kontrol v soutěžích. Obsahuje 90% saponinů a 6-9% protodioscinu. Vysoký obsah v jedné kapsli – 300 mg Tribulusu terrestris a 80 mg extraktu peruánské macy, tedy ekvivalent 0,8 g zaručují v doporučené denní dávce 3 kapslí účinné množství 240 mg Tribulusu terrestris a 240 mg extraktu macy, tedy ekvivalentu 2,4 g macy. Produkt není genderově preferován, ale zejména pro muže nad 30 let věku se obecně Kotvičník zemní doporučuje jako významný pomocník pro lepší regeneraci a hormonální vitalitu. Právě to Vám nyní nabízí Tribulus + Maca od BEAR FOOT NUTRITION.

Magnesium + Zinek (Mg + Zn)

Pojďme si nejprve něco říci o chelátových formách minerálních látek…Anebo víte co, přečtěte si náš minulý článek týkající se právě tohoto tématu…Právě chelátové formy hořčíku a zinku (Mg + Zn) jsou použity v našem druhém novém produktu Mg + Zn od BEAR FOOT NUTRITION. Ve stručnosti se jedná o jednu z nejlépe vstřebatelných forem minerálních látek, které je tak tělo schopno lépe využít. A aby toho nebylo málo, v doporučeném denním množství 3 kapslí je množství hořčíku 300 mg a lze u něj tedy uvést i legislativou schválené zdravotní tvrzení. O některých z pozitivních a velmi důležitých vlastností Magnézia se můžete dočíst v našem starším článku. A protože, jak vyplývá z různých forem a vstřebatelností minerálních látek, tak není účinné množství, jako účinné množství. Jen pro příklad uvedu, že organické a anorganické formy, zatím stále celkem běžně a bohatě prodávané, mají vstřebatelnost kolem 20-30%, zatímco chelátové formy kolem 80%. K tomu připočtěte synergický účinek zinku a skvělý produkt je na světě. Tedy jak bylo výše zmíněno, není doporučené denní množství, jako doporučené denní množství… Vyberte si i Vy ten správný produkt Mg+Zn od BEAR FOOT NUTRITION.

BYE BYE FAT.

Tento produkt, jak název napovídá, je snad nejvíce zaměřen právě na sportovce, a to konkrétně na ty, kteří se chtějí pořádně zapotit, zvýšit energetický výdej a zredukovat tukové zásoby! Základem tohoto unikátního multisložkového spalovače je L-karnitin tartát ve funkčním množství 900 mg v jedné dávce. Dále je tvořen přírodními rostlinnými extrakty, které mají termogenní účinek a zvyšují tak energetický výdej těla. Dále je pak obsažena i stimulační složka v podobě kofeinu a synergicky působícího synephrinu. Dohromady Vám tento produkt zaručeně pomůže dosáhnout vytoužené formy. Nelekejte se označení „for women“, produkt rozhodně není určen „pro slečinky“, ale pro každého, kdo chce tvrdě makat a pořádně se u toho zpotit. Rozlučte se s tuky, zamávejte jim s BYE BYE FAT od BEAR FOOT NUTRITION!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.