Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

HOIST! VYHOUPNE TĚ NA JINÝ LEVEL!

12. Února 2020
Tento nadpis zde není náhodou, ale o tom až o kousek později. Pojďme si nejprve říci, o čem že vlastně dnešní článek je. Co to vlastně ten HOIST znamená? HOIST je americká značka fitness strojů a zařízení a ačkoliv v našich končinách není (zatím) příliš známa, tak celosvětově se řadí mezi TOP značky v oblasti komerčních i domácích fitness strojů. Důkazem toho mohou být mnohá videa a fotky, kde se HOIST ve spojení s profesionálními sportovci i známými osobnostmi vyskytuje.
img

Firma HOIST byla založena již v roce 1977 v San Diegu v Kalifornii v USA, kde sídlí dodnes, má tedy za sebou již pěkných pár dekád zkušeností. U svých fitness strojů klade důraz na kvalitu a inovativní technologie a nabízí celou řadu komplexních i úzce profilovaných strojů. A teď tedy zpět k nadpisu, co jsem tím „Vyhoupne tě na jiný level!“ chtěl říci…?

 

Právě unikátní patentovaný systém ROC-IT je to, čím se značka HOIST nejvíce profiluje a odlišuje od konkurence. Jedná se o pohyblivé konstrukce fitness strojů, které kopírují přirozený pohyb těla podle biomechanických podstat. Co to v praxi znamená? Menší zatížení a tím opotřebení kloubního aparátu, vazů a šlach. Tento systém je unikátní a velice příjemný.

 

Dovolím si uvést v zastoupení za systém ROC-IT jeden fitness stroj, který se stal snad tím nejoblíbenějším. Jedná se o LAT PULLDOWN RPL-5201ARPL značí, že se jedná o systém zátěže pomocí přidáváním kotoučů (plate loaded) a jak název napovídá, jedná se o stroj zaměřený na zádové svalstvo, simulující stahování kladky. Na tomto stroji snad nejvíce ucítíte a oceníte pohyblivý systém ROC-IT, kde díky němu dochází ke komplexnímu zatížení zádového svalstva ve všech vrstvách díky změně úhlu záběru. Dalším podstatným benefitem je nastavení těla a tím i bederní oblasti zad do přirozené polohy v kontrakční části cviku. Úchop je možné díky „větveným“ držadlům měnit dle potřeby a zaměření na konkrétní zádovou partii a taktéž je možné stroj využívat unilaterálně, tedy každou rukou jednotlivě při zachování stálé zátěže. Tolik tedy ke konkrétnímu příkladu a v tomto duchu pracují stroje systému ROC-IT na jednotlivé partie v různém provedení.

 

Abychom však neupřednostňovali pouze „houpačkový“ systém, je potřeba říci, že značka HOIST vyrábí mnoho dalších řad fitness strojů, které se vyznačují skvělými parametry a kvalitou. Například řada CLUB line je velmi kompaktní a bohatě využívaná v menších prostorách, hotelových či doplňkových fitness. Další řadou jsou pak cihličkové stroje HD DUAL SERIES či stroje a lavice na cvičení s volnou vahou commercial freeweights – CF. Samozřejmostí pak jsou nejrůznější kombinace konstrukcí a klecí MOTIONCAGE, protisměrné kladky a fitness řada KL.

 

V nabídce značky HOIST zkrátka najdete vše, co Vaše fitness představy napadne. Navíc Vám zařízení poskytne několik unikátních funkcí a technologií, skvělou kvalitu danou kvalitním materiálem a zpracováním. 

Toto celosvětově oceňují profesionální sportovci a významné osobnosti, 

za které bych zde rád jmenoval jednoho z nejúspěšnějších kulturistů všech dob, úspěšného herce a politika Arnolda Schwarzeneggera

či bývalého ruského prezidenta Dmitrije Medveděva, ale take například IZS nebo armáda USA.


U strojů je možnost výběru individuálního barevného provedení, vytvoření loga na polstrech a garanci kvality potvrzuje záruka 10 let na rámy strojů.

         

Jako výhradní a certifikovaný distributor pro ČR Vám společnost FIT-PRO poskytne profesionální a odbornou instalaci včetně sestavení a předvedení.

Fitness stroje značky HOIST, potažmo dodané společností FIT-PRO, jsou určeny bez rozdílu všem, kteří chtějí kvalitu, profesionalitu a inovace. Naše dosavadní zkušenosti ukazují, že je to krok správným směrem a zájem stále roste. Nečekejte tedy a využijte těchto benefitů již dnes.

Jsme hrdí, že se můžeme pochlubit realizacemi jedněch z TOP gymů v ČR, kterými jsou PADERA GYM v Praze a EXTRIFIT GYM II v Hradci Králové, kde na nich buduje další a další svalovou hmotu jeden z naší hrstky profesionálních a úspěšných kulturistů - Vojta Koritenský.

Pokud Vás tento článek a jeho obsah zaujal, neváhejte se v případě zájmu obrátit na uvedený kontakt:

 

Kontakt pro velkoobchodní spolupráci

Kontakt pro nabídku fitness strojů HOIST

Petr Svačina

Tel.: 601 124 224

Email: petr.svacina@fit-pro.cz

 

 

Autor: výživový poradce, trenér a aktivní sportovec Petr Svačina

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.