Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

BFC Cup Fitness Show 3. a 4.12. 2021 Liberec - Centrum Babylon

19. Října 2021
BFC CUP - FITNESS SHOW LIBEREC Mezinárodní soutěž v kulturistice, physique, body fitness, bikiny fitness a wellness fitness
img

Již 7. ročník mezinárodní pohárové soutěže se uskuteční poprvé v Liberci! V Centru Babylon se v režii Petra Březny a pod hlavičkou IFBB (International Federation of Bodybuilding and Fitness) předvedou soutěžící ve 32 nejrůznějších kategoriích, kde budou bojovat o 11 Elite PRO karet.
Kromě strhujících vystoupení se můžete těšit na interaktivní scénu plnou efektů, celou akci ozdobí exhibičním vystoupením úřadující mistr světa,čerství vítěz Arnold Clasic a Mr. Universe  Michal Križánek ze Slovenska.

VIP STOLY PRO ČTYŘI OSOBY

Vedle standardních sedadel je k dispozici limitovaný počet VIP stolů pro čtyři osoby. Ty nabízejí nejen exkluzivní místa u podia, ale též občerstvení - voda, džus, káva, čaj, sendvič, dezert, ovoce (jedna vstupenka platí pro 4 osoby).
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout -HOMEtickets!!

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.