Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Gainery do 20% bílkovin

Nevíte si rady

Sacharidy s hladinou bílkovin nižší než 20 % jsou ideálním gainerem do objemové fáze. Sacharidy a gainery se užívají jako předtréninkové a potréninkové komplexní směsi pro doplnění sacharidů, ale zároveň jsou ideálním prostředkem pro budování svalstva.

Málokterý sportovec si dovede představit fázi, kdy potřebuje budovat svalstvo, bez kvalitního gaineru. U těchto gainerů je nejčastějším zastoupením v sacharidové složce: fruktóza, glukóza, maltodextrin nebo jednoduchý cukr. Protein bývá mnohdy zastupován takzvanými "matrixy" neboli mixy více druhů proteinu.

Sacharidy bývají obohacovány o taurin, kreatin a další složky, které jsou důležité ve fázi budování svalstva. Kreatin bývá dodáván ve formě monohydrátu

Platební metody

Platební metody

                                                                                  Nie je k dispozícii žiadny popis.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zákazníci nás mají rádi

2024 © Fit-Pro.cz - Všechna práva vyhrazena.